Bonusový program 

  Vzhledem k podstatě webové stránky smatrzbozi.cz a sikovnerucecr.eu nabízíme Šikovným a Tvořivým návštěvníkům těchto projektů propojení, které nabízí např. prodej rukodělných prací bez jakýchkoli nároků provozovatele na provizi z prodaných produktů, nebo také slevy za splnění určitých pravidel. Níže si můžete vybrat.

1. Jste-li uživatel, kterému se líbí stránka SmartZboží  na rozhraní Facebooku.

 

  Základní možnost získání 5% slevy z objednaného zboží, kterou Vám nabízíme. Podmínkou splnění a získání slevy je označení Like na facebookové stránce SmartZboží.

 

2. Jste-li uživatel, který zašle min. 4 foto/video návody za měsíc.

 

   Další z možností jak získat 20% slevu nabízíme tvořilkám či tvořílkům, kteří také rádi své nápady a návody zaznamenávají formou fotonávodů, či videonávodů.

   Foto/video návody můžete zasílat na emailovou adresu navody@sikovnerucecr.eu a poté v každém kalendářním měsíci, v případě splnění pravidla 4 návodů, získáte v takovém měsíci na Vaši objednávku 20% slevu.

                                                               Do předmětu zprávy napiště " 20 s návody ".

3. Jste-li V.I.P. uživatel a podporovatel projektu.

  Jelikož bychom se rádi odměnili každému svoji mírou, tak i pro aktivní uživatele projektu Šikovné ruce ČR a Eshopu Smartzboží máme speciální odměnu. V.I.P. uživatelem se stanete a jeho výhody můžete čerpat za předpokladu, že:

     - splňujete 2.bod Bonusového programu

     - jste registrovaná/ný na internetovém třžišti manuální tvorby sikovnerucecr.eu a vkládáte alespoň 4 vlastnoručně vyrobené produkty k prodeji za měsíc.

     - jste registrovaná/ný také na Eshopu tvořivého materiálu smartzbozi.cz a Vaše objednávky za kalendářní měsíc sčítají min. hodnotu 1.000Kč.

Zda-li splňujete tyto pravidla můžete se těšit z odměny od nás v podobě 25% slev z objednávek na Eshopu smartzbozi.cz a zároveň možnost prodeje vlastnoručních prací s 0 provizí na sikovnerucecr.eu.

Slevy na příč body se nesčítají.